O NAS

Michał Jaroszyński-Wolfram

Michał Jaroszyński-Wolfram

Instruktor

Sędzia instruktor strzelań myśliwskich, sędzia strzelectwa sportowego PZSS klasy pierwszej.
Pomysłodawca i organizator zawodów Zimowy Snajper.
Uczestnik wielu imprez długodystansowych zarówno tarczowych (zwycięzca Ligi 2016 F-Class w kategorii Magnum, zwycięzca I Rundy Pucharu Polski Long Range 2019 w kategorii Magnum), jak i tych odbywających się w formule taktycznej (zwycięzca Tactical Polish Sniper 2012, Tactical Polish Sniper 2015, Sniper`s Mission 2016, Long Range Mykita 2016 w klasie Tactical i Long Range Mykita 2018 w klasie Semi-Auto).
Jako zawodnik bywał także na imprezach poza granicami Polski, między innymi w Danii, Norwegii, w Czechach i na Słowacji.
Długim dystansem interesuje się od 2008 roku, a od roku 2017 przekazuje swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie jako Instruktor strzelań na kursach Long Range.

Michał Dudzik

Michał Dudzik

Instruktor

Instruktor strzelectwa sportowego oraz myśliwskiego.
Specjalizuje się w strzelaniach dynamicznych i taktycznych na długim dystansie.
Wielokrotny zwycięzca zawodów krajowych takich jak Sniper Mission (2016, 2017, 2018, 2019) czy Long Range Mykita (5 edycji), a także zagranicznych jak Stit na Słowacji. Strzela również zawody tarczowe na długim dystansie, choć nie jest ich miłośnikiem.
Ciągle podróżuje nie tylko po Europie, ale i świecie podgląda innych, cały czas rozwijając i polepszając swoją technikę strzelecką, aby przekazywać nabytą wiedzę i umiejętności kolejnym strzelcom w czasie szkoleń.
Jego założeniem jest wykorzystywanie najnowszych rozwiązań, ale nie unika starych sprawdzonych metod, dzięki którym przy minimalnej ilości sprzętu osiąga się maksimum efektu w myśl zasady jakość, a nie ilość.